Okna
Drzwi
Okiennice
Usługi
Oferta dodatkowa

Usługi

Obsługa i doradztwo techniczne.

 

Jesteśmy po to, aby kompleksowo zaspokoić Państwa potrzeby w zakresie stolarki zewnętrznej. Dobry produkt, jaki oferujemy to połowa sukcesu drugą część stanowi profesjonalna usługa:

 

 

 

  

Profesjonalne doradztwo techniczne:  

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji wyrobów, która znajduje się w naszym Biurze Handlowym obok Zakładu Produkcyjnego. Na ekspozycji znajdziecie Państwo w jednym miejscu niemal wszystkie rozwiązania stosowane w stolarce zewnętrznej. Prezentujemy cztery rozwiązania drzwi przesuwnych, wybrane eksponaty drzwi wejściowych, wszystkie produkowane wzory okien we wszystkich stosowanych kolorach, okiennice aluminiowe i PCV, rolety ze sterowaniem radiowym, bramę garażową, parapety oraz wiele przydatnych dodatków do stolarki. Bezpośredni kontakt z wyrobami pozwoli Państwu wypróbować ich funkcjonalności oraz docenić walory estetyczne. Na miejscu do Państwa dyspozycji dostępni są doradcy techniczni, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem. Służymy również bezpłatnymi wyjazdami naszych konsultantów do Państwa domów w celu dokonania obmiarów i wyboru optymalnych rozwiązań dopasowanych do specyfiki budynku i otoczenia. 

 

 

 

 

 

   Obsługa klienta:

Jesteśmy firmą produkcyjno- handlową, sami produkujemy stolarkę a następnie montujemy ją u klienta. Dzięki temu w naszym Biurze Handlowym możecie Państwo uzyskać pełną obsługę handlową. Brak pośredników pozwoli nam przestawić Państwu wynegocjowaną indywidualnie ofertę. Zachęcamy Państwa, aby skontaktować się z BH w celu uzyskania informacji za pośrednictwem tel, e-meil, skype, osobiście lub zamawiając wizytę naszego konsultanta. Konsultant, który dokona obmiarów i ustaleń, będzie prowadzić Państwa do końca wykonania usługi i jest gwarantem, że wszystkie ustalenia będą dotrzymane.