Okna
Drzwi
Okiennice
Usługi
Oferta dodatkowa

O firmie

Doświadczenie kadry zarządzającej oraz umiejętności pracowników naszego przedsiębiorstwa w branży stolarki okiennej sięga 1991 roku. Od początku funkcjonowania naszej firmy postawiliśmy na najwyższą jakość produktu, fachową obsługę, profesjonalne doradztwo w zakresie pomiaru, projektowania i montażu okien. Wszelkie te działania mają na celu doprowadzenie do zadowolenia naszych Klientów.

Szeroki asortyment oferowanych przez firmę YEST produktów spowodował zainteresowanie Klientów nie tylko ze Śląska, gdzie znajduje się siedziba firmy, ale również z całego Kraju i Europy.

 

Setki zadowolonych klientów - nie od dziś wiadomo, że najlepszą wizytówką firmy są zadowoleni klienci. Dbamy o to, aby klienci zostali obsłużeni kompleksowo bez pośredników, niezależnie od odległości czy stopnia trudności prac do wykonania. Przedstawiamy galerię zdjęć z naszymi produktami montowanymi w kraju i za granicą.

 

Wysoki poziom usług – sami dokonujemy profesjonalnego pomiaru u klienta służymy przy tym doradztwem technicznym. Następnie w ustalonym terminie dostarczamy nasze wyroby pod drzwi klienta. Nasze profesjonalne ekipy wykonują montaż stolarki z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i technik. Świadczymy również serwis stolarki okienno drzwiowej oraz wykonujemy szeroki zakres związanych z tym usług.

 

Ciągle poszerzana oferta produktów - Pragniemy tak budować naszą ofertę produktów i usług w zakresie stolarki okienno drzwiowej, aby obsłużyć Państwa kompleksowo. Obecnie wprowadzamy szereg produktów, które możecie Państwo znaleźć w dziale oferta dodatkowa. Nasza oferta będzie ciągle dostosowywana do Państwa wymagań.

 

 

Jakość wyrobów ponad przeciętność - Przyjęliśmy politykę firmy ukierunkowaną na wytwarzanie wyrobów o jakości znacznie ponad przeciętną, pozwoliło to na osiągnięcie produktu o najwyższych parametrach technicznych i estetycznych.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z branży nie tylko na ryku polskim, ale i międzynarodowym.

Prezes Zarządu