Okna
Drzwi
Okiennice
Usługi
Oferta dodatkowa

Okna

Konstrukcje okienne

Firma "YEST" oferuje okna Standart, Energooszczędne oraz Renowacyjne stosując różnego rodzaju rozwiązania konstrukcyjne. Rozwiązania te wychodzą na przeciwko oczekiwaniom klientów na rynku polskim oraz rynkach UE.

Większość polskich firm produkujących okna, ogranicza się do produkcji okien ze słupkiem stałym, tylko w przypadku balkonów z słupkiem ruchomym. Słupek ruchomy obsługiwany jest za pomocą dwóch klamek i ma stałe wymiary.

Nasza firma ma w swojej ofercie bogaty wybór rozwiązań odbiegających od standartów rynku polskiego. Rozwiązania te oferowane są dla naszych wszystkich klientów. Poniżej przedstawiamy te najbardziej popularne.

 

1. OKN0 DWUSKRZYDŁOWE - SŁUPEK STAŁY.  

       

 

2. OKN0 DWUSKRZYDŁOWE - SŁUPEK RUCHOMY - OTWIERANIE ZA POMOCĄ DWÓCH KLAMEK.

ROZWIĄZANIE TO POZWALA NA UZYSKANIE WIĘKSZEJ ILOŚCI ŚWIATŁA. 

      

 

 

3. OKN0 DWUSKRZYDŁOWE - SŁUPEK RUCHOMY - OTWIERANIE ZA POMOCĄ PRZEKŁADNI.

SKRZYDŁO UCHYLWO-ROZWIERNE OBSŁUGIWANE JEST ZA POMOCĄ KLAMKI. DRUGIE SKRZYDŁO OPTWIERAMY ZA POMOCĄ PRZEKŁADNI, KTÓRA JEST SCHOWANA W PRZYLDZE. ROZWIAZANIE POZWALA NA UZYSKANIE JESZCZE WIEKSZEJ ILOŚCI SWIATŁA.

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY DWA RODZAJE PRZYLG: SZEROKĄ ZBROJONĄ, KTÓRĄ STOSUJEMY W BALKONACH, ORAZ WĄSKA PRZYLGĘ STOSOWANĄ W OKNACH.

 

- PRZYLGA SZEROKA: 

      

 
- PRZYLGA WĄSKA:
   MAKSYMALNA ILOŚĆ SWIATŁA. 
 
  
      
 
 
 
3. OKN0 DWUSKRZYDŁOWE - SŁUPEK RUCHOMY - ŚRODKOWA KLAMKA.
SKRZYDŁO UCHYLWO-ROZWIERNE OBSŁUGIWANE JEST ZA POMOCĄ KLAMKI. DRUGIE SKRZYDŁO OPTWIERAMY ZA POMOCĄ PRZEKŁADNI, KTÓRA JEST SCHOWANA W PRZYLDZE. ROZWIAZANIE POZWALA NA UZYSKANIE MAKSYMALNEJ ILOŚCI SWIATŁA.